Erkek Lazer Epilasyon

Buz Lazer Tekniği ile Ağrısız Epilasyon

Doktorunuza SorunErkekler bayanlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahiptir.Erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu. Konya Estetik Buz Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtalabiliyorlar,  özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 – 6 seansda istenilen sonucu elde etmek mümkün.

Erkeklerde sırt bölgesi ise en zor bölgedir kıl yapısı daha incedir ve Alexandrite lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni BuzLazer™ teknolojisinin FDA belgesi mevcuttur.

Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir.

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Bilmeniz Gerekenler

1) Sara hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değillerdir,

2) Beyaz kılları dünyada gören hiçbir lazer cihazı yoktur.

3) Lazer epilasyon seanslarına düzenli girmelisiniz, unutmayın yarım bırakılan tedaviler tetikleme yapabilmekltedir.

4) Lazer Epilasyon yapıyorum diyen her yerde uygulama yaptırmayın, unutmayın cildinize temas edecek olan bir lazer ışığı ve yanlış cihazlar ve kişiler elinde size ciddi zararlar verebilir.

5) FDA onayı almamış hiç bir cihaza girmemenizde yarar var, unutmayın ki ülkemizde uzakdoğudan getirtilen ve burada avrupa malı diye satılan yüzlerce lazer cihazı mevcut. Bunlardan kesinlikle kaçınınız.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Sonuçları

Acısız lazer epilasyon yapabilen, BuzLazer ICE lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Seansları Süreleri

Lazer Epilasyon Yapılan Bölge Lazer Epilasyon Tedavi Süresi
Omuz ve sırt 20-30 dakika
Kaş Ortası 5-10 dakika
Bacaklar 25–30 dakika
Göğüs 15-30 dakika
Elmacık Bölgesi 5-10 dakika
Sakal Üstü 5-10 dakika
Kollar 15-20 dakika

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl ve kilo yapısına, yaşadığı il, ilçe ve kliniklere göre farklılık gösterebilir.

Erkekler İçin Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon her ne kadar bayanların ilgi alanındaymış gibi algılansada artık erkekler de lazer epilasyon uygulaması için kendilerine uygun lazer epilasyon teknolojileri ve rahat edecekleri bir lazer epilasyon merkezi arayışı içindeler, bilidiği gibi her lazer epilasyon merkezi erkek müşteri kabul etmiyor ancak bizim BuzLazer™ kliniklerimiz tüm erkek müşterilerini bu yepyeni konforlu teknoloji ile tanışmaya kliniklerine davet ediyor.